W ramach naszej witryny stosujemy cookies oraz geolokalizujemy i identyfikujemy Twoje urządzenie w celu statystycznym oraz świadczenia usług w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z Naszej witryny oznacza, że akceptujesz te zasady.

- AKCEPTUJE, ZAMKNIJ TO OKNO -


 Nasza Polityka Prywatności (RODO) - "Jabłoński KOMPUTERY" - SERWIS KOMPUTERÓW I ELEKTRONIKI - Oficjalna strona marki w Rypinie.

Nasza Polityka Prywatności (RODO)

W związku z wejściem w życie przepisów RODO (tj. Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych) informujemy, że: Administratorem Twoich danych osobowych jest Firma: Jabłoński KOMPUTERY, ul. Ogrodowa 3a, 87-500 Rypin. Kontakt w sprawie ochrony danych możliwy jest pod adresem e-mail: kontakt@k.j.pl lub telefonicznie pod nr +48 12345 444 9.

Przetwarzamy dobrowolnie podane dane w celu prowadzonej korespondencji telefonicznej, SMS i mailowej oraz realizacji zleconych usług, zamówień towaru i wystawieniem rachunków (podstawa przetwarzania danych to realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z Tobą).

Dane są też przetwarzane w celu statystycznym, lokalizacyjnym i marketingowym i są przetwarzane w formie profilowania.

Dane będą przetwarzane do odwołania lub wycofania przez Ciebie na to zgody.

Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne do realizacji zamówień i usług oraz wystawiania rachunków.

Zebrane dane osobowe będą przetwarzane, monitorowane i wykorzystywane przez Firmę Jabłoński KOMPUTERY oraz Partnerów tej Firmy na całym Świecie w celach marketingowych, reklamowych, informacyjnych, statystycznych, szkoleniowych i świadczenia usług.

Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Usunięcie Twoich danych osobowych z naszej bazy może skutkować (z powodów technicznych) utratą praw do rabatów, gwarancji i rękojmii Firmy Jabłoński KOMPUTERY oraz jej Partnerów. Wynika to z braku możliwości werfikacji imiennych kuponów i kart rabatowych, oraz historii gwarancyjnej Twojego sprzętu.