W ramach naszej witryny stosujemy cookies oraz geolokalizujemy i identyfikujemy Twoje urządzenie w celu statystycznym oraz świadczenia usług w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z Naszej witryny oznacza, że akceptujesz te zasady.

- AKCEPTUJE, ZAMKNIJ TO OKNO -
- TWÓJ PROFIL -


 Lutowanie elektroniki w technologii Hot-Air (U00021) - "Jabłoński KOMPUTERY" - SERWIS KOMPUTERÓW I ELEKTRONIKI - Oficjalna strona marki w Rypinie.
P O L E C A M Y

Wygeneruj zlecenie naprawy komputera
Wezwij Technika do swojego domu za darmo
Zamów komputer zastępczy.
Sprawdź status naprawy Twojego urzadzenia
Odczytaj hasło do ustawień BIOS
Nasze promocje
Nasze usługi on-line
Sonda On-Line
Aktualna pogoda

Lutowanie elektroniki w technologii Hot-Air (U00021)

Nasze usługi on-line

  • Lutownica Hot-Air
    Lutownica Hot-Air
Cena:99.00PLN
DOSTĘPNE

Nasza Firma zajmuje się naprawą elektroniki w komputerach.
Jest to przydatna propozycja zwłaszcza dla posiadaczy laptopów, gdy np. uszkodzi się gniazdo ładowania dzięki naszej usłudze nie trzeba wymaniać całej płyty głównej (co jest kosztowne i często nieopłacalne). W 95% istnieje możliwość wlutowania nowego gniazda technologią Hot-Air (lutowanie odbywa się po przez nadmuch na płytę główną powietrza o temperaturze ok. 500 ˚C).

● W przypadku komputerów stacjonarnych również istnieje opcja lutowania elementów w technologii Hot-Air, ale nie zawsze jest tak opłacalna. Części zamienne są nie rzadko w tym wypadku tańsze.

 

WAŻNE! - W przypadku tej oferty wysyłamy tylko kurierem lub odbiór osobisty w Rypinie. Prosimy nie wybierać opcji transportu - Poczta Polska.